Asia-portret-wspólpraca-4
Joanna-o-mnie-i-blogu-2
Joanna-o-mnie-i-blogu-3
Joanna-o-mnie-i-blogu-4
Joanna-o-mnie-i-blogu-5

Informacje o mnie i o moim blogu Fashion Lifestyle Joanny znajdziecie tutaj. Zachęcam Was do subskrypcji bloga, czytania i komentowania wpisów.

O mnie

W sekcji o mnie znajdziesz informacje o włascicielce bloga.Mam na imię Joanna i jeśli chcesz możemy  mówić do siebie po imieniu. Urodziłam się  pewnej majowej nocy 1985 roku w Częstochowie. Mieszkam w Częstochowie od dziecka do dnia dzisiejszego. Jestem  z wykształcenia technikiem administracji biurowej oraz techhnikiem rachunkowości. 36-letnia Częstochowianka z orgomnym zamiłowaniem do testowania kosmetyków.Interesuje mnie szeroko pojęty temat beauty.

O blogu

Fashion Lifestyle Joanny to mój blog, który zaczęłam prowadzić w lipcu 2020 roku. Piszę o wszystkim co mnie aktualnie interesuje. Dlatego tematyka bloga jest dość obszerna. Na blogu Fashion Lifestyle Joanny znajdziecie wpisy z recenzją o przetestowanych kosmetykach i produktach,które polecam. Na stronie zobaczycie także artykuły i zdjęcia ze stylizacjami modowymi. Przeczytacie również o zdrowych nawykach i ulubionych ,sprawdzonych przepisach kulinarnych. Znajdziecie tutaj także wpisy związane z aranżacją wnętrz. Na blogu dowiecie się w artykułach o urodowych trikach. Znajdziecie również wpisy z serii domowe spa, stylizacje paznokci i zdrowy tryb życia.

Dodatkowo od lipca prowadzę także konto na Instagramie o nazwie @fashionjoanny. Założylam również  stronę na Facebooku, która  nosi nazwę Fashion Joanny. Zdecydowałam się także założyć i rozwijać swój kanał na Youtubie o nazwie Fashion Joanny.

Jestem jedynym twórcą mojego bloga Fashion Lifestyle Joanny oraz moich kanałów social media (Instagram, Facebook), także kanału na Youtube. Sama tworzę posty, wpisy, zdjęcia oraz filmy na kanał Youtube. To one tworzą autentyczność i to na niej buduję swoją markę.

Informacje jakie znajdziecie na blogu

Ze swojej strony zapewniam rzetelna ,szczerą,przejrzystą, obiektywną oraz  poprawna językowo recenzję. Na blogu znajdziecie recenzję otrzymanych lub kupionych produktów wraz ze zdjęciami. Zobaczycie tutaj dokładny opis produktów, jego właściwości  i składu. Przeczytcie również we wpisach o efektach działania oraz moich szczerych odczuciach związanych z użytkowaniem produktu. Mogę również na blogu zamieścić banner reklamowy z logo firmy. Oferuje również umieszczenie we wpisie  linku  przekierowujący do strony lub sklepu internetowego.

Myślę ,że tematyka bloga Fashion Lifestyle Joanny przypadnie Wam do gustu. Mam nadzieje ,że zostaniecie ze mną na dłuzej……Życze Wam miłej lektury.

W zakładce WSPÓŁPRACA znajdziecie informacje o formie współpracy ze mną i moim blogiem. Zachęcam firmy do zapoznania się z ofertą.

Na blogu Fashion Lifestyle Joanny znajdziecie zakładkę PROFIL URODOWY. Zapraszam do przeczytania informacji w zakładce na stronie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania do mnie zapraszam do kontaku w z zakładce KONTAKT.

Udostępnij:


Link


Facebook


Instagram


Youtube

Dodaj komentarz