Asia-portret-współpraca-1
Asia-portret-współpraca-2
Asia-portret-wspólpraca-3
Asia-portret-wspólpraca-4
Asia-portret-wspólpraca-5

Współpraca z blogiem Fashion Lifestyle Joanny oraz profilem na Instagramie i kanałem YouTube.

Współpraca z blogiem możliwa jest podczas kontaktu mailowego. Jeśli jesteście państwo zainteresowani jakąkolwiek formą współpracy z moim blogiem, kanałem Youtube o nazwie Fashion Joanny lub profilem na Instagramie @fashionjoanny to serdecznie zaraszam do kontaku mailowego. Adres na który można tylko przesłać propozycje współpracy oraz pytania to:

fashionjoanny@interia.pl

lub

jwarda1985@gmail.com

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się ze mna w zakładce KONTAKT. Staram się odpowiadać na każdego E-maila w ciągu 48h, ale czasami zajmuje mito troszkę czasu. Jeśli nie otrzymałes odpowiedzi , to prosze o kilka dni cierpliwości.

Ogólne informacje:

Jeśli chcecie dowiedzieć  się więcej o autorce bloga zapraszam do zakładki O MNIE I BLOGU. Osoby, które chcą  podjąć wspólpracę z blogiem zapraszam do zakładki PROFIL URODOWY, gdzie znajdziecie informacje o mojej skórze,cerze, włosach, wymiarach, a także uczuleniach na skład kosmetyków.

Ważne informacje o współpracy z blogiem:

Interesują mnie zarówno jednorazowe, jak i długoterminowe współprace na zasadzie barterterowj lub z wynagrodzeniem finansowym.

Prowadzenie bloga Fashion Lifestyle Joanny i kanału na Youtubie Fashion Joanny oraz profilu na Instagramie @fashionjoanny  jest moja pracą ,z której się utrzymuje. Dlatego też reklama na moich kanałach w social mediach oraz blogu jest prawie zawsze płatna. Współpraca na zasadzie barteu też jest możliwa, tylko w sytuacji, gdy produkt naprawdę mi się przyda i kosztuję mniej więcej tyle co reklama na moim blogu lub kanale na Youtubie.

Chętnie testuje produkty do pielęnacji twarzy, ciała, włosów, kosmetyki kolorowe, oraz produkty do makijażu. Lubię również dbać o dłonie, dlatego testuje i maluje paznokcie lakierami zarówno hybrydowymi, jak i klasycznymi.

Nie przyjmuję próbek, odlewek, czy też miniaturek produktów do testowania. Ponieważ zbyt mała ilość produktu nie jest podstawą do dokładnej y wyczerpującej recenzji.

W zakładce wnętrza znadziecie wpisy z produktami do domu. Na blogu znajdziecie również zakładkę Moda,a w niej dzał stylizacje, dodatki, torebki i buty.

Zapraszam do współpracy firmy i sklepy zajmujące się odzieżą i galanterią damską. Zachęcam również do kontaktu sklepy obuwnicze, oraz zapraszam do współpracy sklepy z biżuterią.

Nie odrzucam innych ofert niekoniecznie kosmetycznych, wszystko zależyod przedstawionej oferty. Zawsze możemy rozmawiać i negocjować formę współpracy.

Współpraca możliwe formy:

 • Udostępnienie mi produktów do testowania i recenzowania
 • Artykuł sponsorowany
 • Recenzje produktów / usługi z działów: kosmetyki/ wnetrza(małe/ duże AGD, RTV, dekoracje do domu), gadżety, moda,  książki
 • Konkursy na social mediach i blogu
 • Zdjecia produktowe
 • Ambasadorstwo /Patronaty
 • Reklamowanie marki
 • Banner reklamowy na blogu
 • Testowanie kosmetyków, gadżetów kosmetycznych
 • Promocja państwa produktów na blogu, w socialmediach ,Youtubie
 • Chętnie skorzystam z kodów rabatowych do sklepów i podzielę się z obserwującymi na moim profilu i blogu oraz Youtubie reklamując sklep.
 • Zamieszczenie linku przekierowującego do strony lub sklepu internetowego.

Ze swojej strony zapewniam:

 • Rzetelna, wyczerpującą , szczera oraz przejrzystą, opatrzoną licznymi zdjęciami recenzję.
 • Recenzję otrzymanych produktów przedstawiajaca mój rezczywisty pukt widzenia.
 • Dokładny opis produktów,jego właściwości,efektów działania oraz odczuć z nim związanych.
 • Zamieszcenie loga z linkiem przekierowującym do strony lub sklepu interenetowego.

W ramach współpracy z blogiem:

Każde materiały powstałe na blogu  w ramach współpracy płatnej i barterowej oraz recenzje otrzymanych produktów zostaną oznaczone tagiem ARTYKUŁ SPONSOROWANY . Natomiast otrzymane paczki pr-owe tagiem PACZKA PR.
Niezależnie , czy współpraca jest płatna lub barterowa wpisy na blogu tworze w oparciu o subiektywne odczucia z użytkowania produktu.Wszystkie wpisy na blogu sa napisane wyłacznie przeze mnie, uzupełnione o fotografie mojego autorstwa. Fotografie mogą także pochodzić z darmowych lub płatnych banków zdjęć.
Stawiam na pełen profesjonalizm. 
Nie odrzucam innych ofert , niekoniecznie kosmetycznych, wszystko zależy od propozycji z Państwa strony.Jestem otwarta na propzycje i zawsze możemy rozmawiać i negocjować państwa ofertę.

Bardzo proszę o informacje w sprawie współpracy na e-maila podany na początku wpisu. 

Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz